Hakkımızda

Kırtay firması olarak 1968 yılından itibaren merkezimiz İstanbul’da olmak üzere Gebze, Şekerpınar, Hadımköy, Ambarlı, Esenyurt, Haydarpaşa, Erenköy, Mersin’de faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Türk dış ticaretine omuz vermek üzere yer aldığımız sektörde tecrübemizin verdiği güven ve sürekli geliştirdiğimiz kalite anlayışımızla Türkiye’nin en geniş ekip ve ekipmanlarına sahip lider kuruluşlarından biri haline geldik.

  • Vinç ve montaj hizmetleri
  • Liman operasyonları ve yönetimi
  • Antrepo operasyonu ve yönetimi
  • Proje ve ağır yük taşımacılığı
  • Gümrükleme hizmetleri
  • Depo İçi İstif Makineleri Kiralama

Müşterilerimizin memnuniyetini; operasyon alanlarımızdaki doğru zamanlama ve planlama müşterilerimizin yerine kendimizi koyup, onların neye ihtiyaçları olduğunu doğru analiz etme, gelişen ve ilerleyen teknolojiyi takip etme, güvenlik standartlara gösterdiğimiz hassasiyet, doğru çözümler üretme gibi yetkinliklerimize borçluyuz.
Hizmet ağımızı genişletmeye ve kapasitemizi arttırmaya devam edeceğiz, müşterilerimize onlar adına ekip ve ekipmanlar ve personel yatırımı yaparak şirketlerin temel etkinlikleri üzerinde yoğunlaşmalarını sağlayıp, maliyetlerin azaltılması operasyon el verimliliği arttırılması ve uzmanlaşma, kalite yönetiminin gerçekleşmesini mümkün kılıp müşterilerimizin kendi iş alanlarında odaklanmalarını sağlayarak katma değer yaratmaya devam etmekteyiz.
Genel kargo ve konteyner yükleme-boşaltma hizmetleri için TCDD limanlarından bazıları özel liman işletmelerinde yaptığımız işlerimize devam etmekteyiz. Amacımız içinde bulunduğumuz sektörde oluşturduğumuz markamızı başarıyla oluşturmak üzere çalışmalarımızı sürekli ve devam etmektir.