Forklift Servisi

KIRTAY MAKİNA

Forklift servisi,forkliftinizin arızaları çalışma ortamı içerisinde en kısa sürede ve en iyi şekilde orijinal yedek parçalarıyla giderilmiş olup siz müşterilerimizin çalışma hizmetine sunmaktayız. Servisimiz ve teknisyenlerimiz tüm arızalara 2 saat içerisinde yerinde müdahale etmektedir.

Forklift Servisi

Forklift servisi, her biri kendi alanından profesyonelleşmış uzman veri hazırlama birimimizin hazırladığı rapora göre Türkiye’deki forkliftlerin yaklaşık olarak %78′ i hem kullanıcısı için hem de iş güvenliği için ÇOK YÜKSEK RİSK barındırmaktadır.Bu da sahada birçok firmanın kazayla burun buruna olduğunu göstermektedir. Forklift operatörünün ya da çevresindeki herhangi birinin kaza geçirmesi sizi ve firmanızı çok ciddi problemlerle karşı karşıya getirebilir. Kaliteyi ve profesyonelliği uygun fiyatla bir araya getiren firmamız, yılların deneyimiyle;

*** Forklift hidrolik sistem arızaları

*** Forklift bijon somunları arızası

*** Hava emişinde Kaçak olması veya hava filtresinin yırtık olması

*** Forkliftin fren balatalarından sıkışıklık olması

*** Forkliftin regülatör arızası

*** Forkliftin tahrik kasnağı problemleri

*** Forklift emniyet sistemleri hasarı,

*** El freninde bozukluk,

*** Tilt silindiri hasarı,

*** Gal zinciri hasarı

*** Palet asansörü hasarı

gibi tüm forklift hasarlarına, sadece 2 saat içerisinde müdahale etmekte ve sizi iş güvenliğine kavuşturmaktadır.Üstelik forklift sektöründe görebileceğiniz en uygun fiyatla.KIRTAY olarak; İşyerinize gözünüz gibi baktığınızın ve değer verdiğinizin bilinciyle hizmet veriyor, Sınırsız müşteri memnuniyetinden asla vazgeçmiyoruz.Eğer sizde henüz üstün KIRTAY hizmetleriyle tanışmadıysanız, sizi en kısa sürede ofisimize kahve içmeye bekliyoruz. Siz kahvenizi yudumlarken bizde sizin için en uygun çözümleri üretmekle meşgul olacağız.

Kırtay Forklift Servisi